Prvenstvo Hrvatske, 1.-3.8.2014

1745

Na Prvenstvu Hrvatske koje se održavalo od 1.-3.8.2014. na zagrebačkom jezeru Jarun sudjelovalo je ukupno 12 klubova u svim uzrasnim kategorijama.
Klub "Matija Ljubek" imao je predstavnike u kategorijama mlađih juniora, juniora i seniora.

U ukupnom poredku seniori osvajaju 2. mjesto u državi iza pobjednika KKK "Belišće", a ispred 3.-će plasiranog KKK "Olimpik" iz Slavonskog Broda., dok juniori ponovno osvajaju pehar za ukupne prvake države!

Sveukupno sportaši osvajaju 16 ZLATNIH, 10 SREBRNIH i 11 BRONČANIH MEDALJA.
Valja napomenuti da se Luka Mujkić okitio naslovom državnog prvaka u čak 8 disciplina, što ga čini najupješnijih sportašem ovoga prvenstva.
U ženskoj juniorskoj konkureciji uvjerljiva je još jednu godinu za redom Anamaria Govorčinović koja od 3 utrke osvaja 3 zlatne medalje!
Najuspješniji kanuist kluba je Nikica Ljubek sa osvojenih 2 zlata, 4 srebra i 2 bronce.

ZLATNE MEDALJE:   
 1.     Nikica Ljubek     C1-1000 m
 2.     Bruno Kumpez    C1-juniori  1000 m
 3.     AnamariaGovorčinović    K1-juniorke 1000 m
 4.     Marijić-Crneković    K2 -1000 m
 5.     Marijić-Crneković- Mujkić- Bolčević    K4 –1000 m
 6.     Radošević- Karaselimović - Mujkić-Sokač   K4juniori – 1000 m
 7.     BrunoKumpez    C1-juniori 500 m
 8.     AnamariaGovorčinović        K1-juniorke 500 m
 9.     Mujkić-Radošević    K2-  juniori 500 m
 10.    Marijić-Crneković- Mujkić- Bolčević    K4 –500 m
 11.    Radošević-Karaselimović- Mujkić- Sokač      K4juniori – 500 m
 12.    AnamariaGovorčinović      K1- juniorke 200 m
 13.    Mujkić-Radošević    K2-  juniori 200
 14.    Marijić-Crneković- Mujkić- Bolčević    K4-200 m
 15.    Radošević-Karaselimović- Mujkić- Sokač      K4juniori - 200 m
 16.    NikicaLjubek      C1-5 000 m   

SREBRNE MEDALJE:   
 1.    JakovRadošević    K1juniori- 1000 m
 2.     Ljubek-Kaurin      C2-1000 m
 3.     Karaselimović-Radošević    K2 juniori- 1000 m
 4.     Buriša-Ljubek- Kaurin- Jurić    C4 -1000 m
 5.     JakovRadošević    K1 juniori - 500 m
 6.     Crneković-Marijić    K2-500 m
 7.     Buriša-Ljubek- Glamuzina- Jurić    C4-500 m
 8.     JakovRadošević    K1 juniori -  200 m
 9.     Crneković-Mujkić    K2-200 m
 10.    Buriša-Ljubek- Glamuzina- Jurić    C4- 200m
     

BRONČANE MEDALJE:   
 1.     Luka Mujkić    K1 juniori – 1000 m
 2.     Mateja Buriša      K1-1000 m
 3.    LukaMujkić   K1juniori - 500 m
 4.      NikicaLjubek      C1-500 m
 5.     LukaMarijić    K1-500 m
 6.     Ljubek-Kaurin      C2-500 m
 7.     Bolčević-Marijić    K2-500 m
 8.   TinoKaraselimović    K1 juniori- 200 m
 9.     BrunoKumpez    C1juniori- 200 m
 10.     Bolčević-Marijić    K2- 200m
11.  Mateja Buriša    K1- 5 000 m

OSTALI REZULTATI:   
 1.     Marko  Crneković     5. mjesto K1-1000 m
 2.     Filip Bolčević    8. mjesto K1-1000 m
 3.    Luka Mujkić    9. mjesto K1-1000 m
 4.    Nikola Jurić    7. mjesto C1-1000 m
 5.    Matija Buriša    9. mjesto C1-1000 m
 6.    Tino Karaselimović    4. mjesto K1-1000 m juniori
 7.    Bolčević- Mujkić    4. mjesto K2-1000 m
 8.    Hađina- Radošević    7. mjesto K2-1000 m
 9.    Čadež- Viljevac    8. mjesto K2-1000 m
 10.    Crneković- Glamuzina                                                       8. mjesto C2-1000 m
 11.     Radošević- Hađina- Čadež- Viljevac    4. mjesto K4- 1000 m
 12.    Bilandžić- Trupina- Knežević- Prgomet    7. mjesto K4- 1000 m
     
    
 13.     Luka Mujkić    4. mjesto K1- 200 m juniori
 14.    Karaselimović- Sokač    4. mjesto K2- 200 m juniori
 15.    Luka Marijić    5. mjesto K1-200 m
 16.     Luka Mujkić    6. mjesto K1-200 m
 17.    Filip Bolčević    9. mjesto K1-200 m
 18.    Mateja Buriša    5. mjesto K1- 200 m
 19.    Nikica Ljubek    5. mjesto C1- 200 m
 20.    Josip Kaurin    8. mjesto C1- 200 m
 21.    Hađina- Radošević    8. mjesto K2- 200 m
 22.    Buriša- Jurić    6. mjesto C2-200 m
 23.    Crneković- Glamuzina      8. mjesto C2-200 m
 24.    Radošević- Mandac- Trupina- Knežević    4. mjesto K4- 200 m
 25.    Sokać- Bilandžić- Prgomet- Hađina    5. mjesto K4- 200 m

    
    
 26.    Marko Perać-Kovač     7. mjesto C1- 500 m mlađi juniori
 27.    Karaselimović- Sokač    4. mjesto K2- 500 m juniori
 28.     Josip Kaurin    7. mjesto C1- 500 m
 29.     Matija Buriša    9. mjesto C1- 500 m
 30.     Perać-Kovač - Šuman    6. mjesto C2- 500 m mlađi juniori
 31.     Tino Karaselimović    4. mjesto K1- 500 m juniori
 32.     Mateja Buriša    4. mjesto K1- 500 m
 33.     Luka Mujkić    6. mjesto K1- 500 m
 34.     Mujkić- Samardžić    4. mjesto K2- 500 m
 35.     Buriša- Jurić    6. mjesto C2-500 m
 36.      Crneković- Glamuzina      8. mjesto C2-500 m
 37.     Hađina- Radošević    7. mjesto K2- 500 m
 38.     Hađina- Knežević- Radošević- Čadež    4. mjesto K4- 500 m
 39.     Bilandžić- Trupina- Mandac- Viljevac    6. mjesto K4- 500 m
          
 40.     Luka Mujkić    4.mjesto K1- 5 000 m
 41.     Marko Crneković    5.mjesto K1- 5 000 m
 42.     Luka Marijić    7.mjesto K1- 5 000 m
 43.     Nenad Viljevac    9 .mjesto K1- 5 000 m
 44.     Matija Buriša    10 .mjesto C1- 5 000 m
 45.     Matko Glamuzina    11 .mjesto C1- 5 000 m